Návštěva ZŠ ve Svobodných Heřmanicích

Paní ředitelka, další zaměstnanci i děti ZŠ nás pozvali do své krásné školičky. Při příjezdu nás už čekali. Děti si odložily bundy, obuly papuče a paní ředitelka nás provedla celou školou. Podívali jsme se i do tříd, jak se děti učí. Ve škole to mají moc krásné, všude plno obrázků dětí a koutků s názornými předměty pro vyučování . Velmi nás zaujaly zákusky a dorty z pěnové houby, které vypadaly jako pravé. Však si některé děti chtěly i pochutnat. Děti si pro nás připravily program plný písní "Vítání jara a vynášení Moreny" a také nám všechny děti zahrály písničky na flétnu, které se učí. Poté si naše děti s pomocí dětí ze školy mohly vyrobit velikonoční zápich a pohrát s hračkami. Na návštěvě se nám moc líbilo a všem ve škole děkujeme, že nás pozvali.