Dění v mateřské škole

V každém školním roce s dětmi jezdíme do kina, do střediska volného času v Bruntále, na výlety, chodíme do přírody apod. Pravidelně 2x ročně nás zve ZŠ ve Svobodných Heřmanicích na vánoční a jarní tvoření.

V loňském školním roce jsme např. byli na výletě na dětském ranči v Hlučíně, zapojili jsme se do projektu Ukliďme Česko, navštívili jsme Sadařovu stezku v Sosnové. Také nás navštívila ČŠI.

V letošním školním roce jsme byli na návštěvě u paní zubařky v Horním Benešově, přijelo k nám divadlo Za Oponou, jeli jsme do Pevnosti poznání v Olomouci, vydali jsme se na velikonoční stezku ve Svobodných Heřmanicích, kterou si děti užily. Každé dítě si přineslo dáreček. Ještě nás čeká další výlet a samozřejmě nesmíme zapomenout na rozloučení s předškoláky.

S rodiči komunikujeme přes aplikaci Naše MŠ, kde jsou o všech těchto aktivitách informováni.